Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Doğan Kardeşler Group;
1997 yılında faaliyetine başladığı günden bu güne tüm islahiye halkına ihtiyaç duyulan tüm alanlarda hizmet vermeyi amaçlamış ve konforlu hizmet anlayışıyla hareket etmiştir.

Kurulduğu günden bu güne her adımda kendini geliştirmeyi ve güncellemeyi başarmış şirketimiz Halı saha, Düğün salonları, Kır düğün salonu, Cafe, Lokanta, Otel, Gayrimenkul ve Birçok konforlu mekanı islahiyeli değerli hemşerilerinin hizmetine başarıyla sunmuştur.

Geldiği noktada Group Şirketi olarak anılan firmamız ticari tüm ilişkilerini sevgi, saygı, birlik, sadakat, dayanışma ve adalet temellerinin ve ilkeleri üzerinde durmakta ve her hizmetinde bu ilkelerden ödün vermemektedir.

İnsanı yaşat anlayışı ve ilkesiyle tüm hizmetlerimizin merkezinde İnsanı koyarak ilk günki heves ve girişimci ruhumuz ile hedeflerimizin peşinden koşmaktayız.

İslahiye’nin ihtiyaç duyduğu her sektöre gözü kapalı girerek değerli hemşerilerimizin tüm ihtiyaçlarında tek marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Hiçbir başarının tesadüf olmadığını bilip, ancak iyi bir anlayış, sağlam bir ekip ve kararlılıkla atılan adımlar, iyi bir yönetim, doğru finansman ve yeteneğin sonucunun başarı olduğuna inanmaktayız.

Başarıyı kazanmaktan ziyade başarının sürekliliği ve sürdürülebilirliği konusunda sorumluluklarımızın farkındayız ve var olduğumuz her alanda örnek alınan markalara sahip olarak büyümeyi ve her geçen gün değerlerini arttırmayı hedefleyen ve bu yolda gayret ve çalışmamızdan ödün vermeyeceğiz.

Saygılarımla,

Şaban DOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı